İcralık ve hacizlik olan emeklilere Ptt’den kredi müjdesi

Icralık Emekli PTT’den Emekli Olabilir mi?
Bilindiği gibi PTT özelleştirildikten sonra birçok radikal değişiklik gerçekleştirdi. Artık sadece iletişim hizmetleriyle çalışmakla kalmayıp PTT de finans sektörüne dahil edilmiştir. İlk aşamada, sözleşmeli bankaların ve emekli müşterilerinin maaşlarını toplamaya başlayan PTT, şu anda tamamen kendi altyapısı ile bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Bankacılık sektörünün ilk defa uyguladığı müşteri cazibe stratejilerini PTT’den uygular. Bu stratejilerin en önemlisi çeşitli nedenlerle yürütme veya kara listeye alma ve böylece bankalardan kredi alamayan bankalara finansman sağlanmasıdır. Ziraat Bankası, Kıdem Tazminatı Kredisi (Düşük Faiz İmtiyazı) gibi fırsatlar sunmasa da, ciddi bir anlaşmaya sahip olduğu bankalar aracılığıyla maaşınızı PTT aracılığıyla alabilmenize katkıda bulunmaktadır. İlk olarak, hangi bankaların PTT ile sözleşmeleri olduğunu görmek istiyorsanız, size izlemeniz gereken adımları anlatacağım.
PTT ile Sözleşmeli Bankalar:
Aktif Bank
ING Bankası
TEB Jet
Denizbank
BURGAN Bank
Emekli aylığınızı PTT sözleşmesi ile bu bankalardan alıyorsanız, 81 yaşına kadar bir kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın 70’in Üzerinde Kredisi dahil hiçbir bankanın yaş sınırını aşmamasını ve bu bankalar kadar faydalı olmayacağından emin olun.
İcra İflas Emekli Kredisi İstanbul, İzmir Dahil

Emekli oluncaya kadar bin mücadele ile geldiğiniz günlerde, icra veya haciz nedeniyle nakit ihtiyaçlarınızı geri çekemeyeceğinizi düşünüyorsanız üzülmeyin. PTT’nin maaşınızı aldığınız bankayı anlasın veya anlamasın, şirketlerin sizin adınıza 40.000 TL’ye kadar kredisi vardır. Kara listede olsanız bile, size küçük bir komisyon ücreti için vereceğim telefon ve adres bilgileri için başvurursanız, yalnızca maaşınızı aldığınız bankadan kredi kullanabilirsiniz. Bu iyi haberi aldığım haberlerle başvurunuzu İstanbul veya İzmir gibi büyük şehirlerimizden bile tek bir faksla yapabilirsiniz.

Hangi nedenle olursa olsun, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde kredileri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Haciz alsanız bile, özellikle maaşla aldığınız bankalardan küçük bir komisyon karşılığında sizin adınıza kredi veren şirketler var. Açık konuşmak gerekirse maalesef bu şirketleri İstanbul, Ankara veya İzmir’de tanımıyorum! Ancak, sizi Eskişehir’de faaliyet gösteren ve emekli maaşını aldığınız bankadan küçük bir komisyon karşılığında sadece 40.000 TL emekli maaşı veren bir şirketle tanıştırabilirim. Sadece adres vermek için değil, orada çalışan arkadaşımızın cep telefonu numarasını bile verebilirim. Bu şekilde, 800 900 1200 puan veren Bankalar için kredi talep etmeden doğrudan maaş alacağınız bankadan nakit ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayabilirsiniz.

Hangi şehirde olursanız olun, Samet bey, yönetici veya kara listede olsanız bile, emekli maaşını aldığınız bankadan 40.000 TL’ye kadar kredi çıkaracaktır.
Hangi Bankalar Kredi İptali Sağlıyor

Tüm emekliler de dahil olmak üzere bankalardan kredi çekememenin nedeni kesin ve düşük kredi notudur. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalıdır? (800-1200 Puan Yeterli mi?) Diye sorarsanız, bankalara göre değişir. Evet, doğru duyduysanız, icracı veya ipotek ederseniz, kredi puanınızda 1000 puan veya daha fazla puan varsa, bunu size önereceğim bankalardan kolayca kullanabilirsiniz. Online başvurun ve bankanızın nasıl onay alacağını görün. Peki hangi bankalara başvurmalısınız? Garanti, AKBANK veya QNB Finansbank’ın söylemesini beklerseniz, kesinlikle yanılıyorsunuz. Size tek doğrudan banka olan “Turkey Finans Katılımı” banka olarak önereceğim. Bankanın 1000 veya daha fazla puan verdiğini çok iyi biliyorum. Ancak, 800 veya 600 gibi bu puan için kefil olamam. Ancak, eğer emekli olursanız ve emekli maaşınızı bankamıza taşıyorsanız, bu şekilde kredi kullanabileceğinizi düşünüyorum.
Bu ay Banka’nın “Dijital İhtiyaç Finansmanı” kapsamında sağladığı 12 aylık kredilerin faiz oranı aylık sadece% 1,06’dır. Bankamız 12 ila 60 ay boyunca aylık% 1,09 faiz uygulamaktadır. Az miktarda krediniz için yaptığımız hesaplamalar aşağıdaki gibidir.
Türkiye Finans Katılım Bankası 10.000 ABD Doları Geri Ödeme Tablosu